Şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir atmosfer sunan Thea Teos Butik Hotel; Sığacığın en geniş ölçekli sosyal mesafe kullanım alanlarına sahip olup, küresel salgın hijyen yönetimiyle siz misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Thea butik otel mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri, bakir koyları ve doğasıyla egenin popülerliği yükselen tatil beldesi Sığacıkta yer almaktadır.

Sığacık, antik çağda egenin önemli liman şehirlerinden biri olan Teos olarak bilinmektedir. Otelimizin bulunduğu konum, sizlere eşsiz bir Sığacık koyu manzarası sunarken, Teos ormanına sınır olması ile kuş sesleri ve temiz havasıyla da sizlere huzurlu ve sağlıklı bir tatil ortamı sunuyor.

 Thea butik otel Sığacıkta bulunan nadir havuzlu otellerden biridir. Dilediğinizde Sığacık’ın eşsiz koyları ve plajlarını ziyaret edebilir, dilediğinizde ise otelimizin nefis koy manzaralı havuzunda ailenizle beraber güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Günün ardından, dilerseniz otelimizin bahçesinde meşe palamutları altında Sığacık manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilir, dilerseniz de tarihi Kaleiçi ortak işletmemiz olan Milos Balık’ın asma yaprakları altında ege mutfağının mezelerini ve Sığacık koyunun en taze deniz ürünlerini tadabilirsiniz. Yemek sonrası ise tarihi kaleiçini gezebilir ve burada bulunan kafe ve barlarda gecenizi tamamlayabilir, bir sonraki enfes Sığacık günü için enerji depolayabilirsiniz.

0232 743 43 24  /  0544 743 43 24

Sığacık Mahallesi 139 Sokak No 64 Seferihisar / İZMİR